Інтернет – магазин FlashFish-ua – ваш надійний партнер та помічник у комфортному та швидкому переході на електроживлення від альтернативних джерел енергії.
Представлені у нас портативні електростанції чудово підійдуть любителям активного відпочинку. Тихі та зручні сонячні генератори дозволять вам насолоджуватись нескінченним запасом енергії під час ваших пригод на відкритому повітрі. Інновації та передові технології, використані у наших продуктах, забезпечують вам необхідну енергію у будь-якому місці. Портативні міні електростанції на сонячних батареях ідеальні для мобільного способу життя та відпочинку на природі.
Також вони виступлять як надійне резервне джерело живлення будинку під час аварійних відключень або при поїздці на дачу.
Підключаючи сонячну панель до будь-якої портативної міні електростанції, ви отримуєте систему сонячного генератора. Сонячна енергія накопичується в літієвій батареї станції, потім цей заряд передається вашому обладнанню. Сонячний генератор ідеально підходить для автономного електроживлення та резервного живлення у надзвичайних ситуаціях.