Мінігенератори для походу - це необхідний пристрій, з яким ви отримуєте абсолютно новий рівень комфорту на відпочинку. Сучасні технологічні рішення дозволяють досягти енергонезалежності, користуватися на пікніку побутовою технікою та організувати в кемпінгу якісне освітлення. Для походу важливо правильно підібрати генератор. На що звертати увагу – розповідаємо.
Навіщо потрібен генератор у поході?
Портативні електростанції набули максимально широкого спектра застосування. Один із напрямків – забезпечення максимального комфорту в тур походах, на відпочинку за містом. Ви можете використовувати їх у поїздках на море чи гори. Ви можете не переживати за зв'язок, від зарядної станції можна зарядити смартфон та роутер. Але цим можливості не обмежуються. Від сонячного генератора можна заживити побутову техніку (чайник або кип'ятильник), підключити освітлення, музичну колонку, проектор, автомобільний акумулятор – загалом будь-яку техніку.
Крім того, цю техніку можна використовувати у періоди відсутності електропостачання у квартирі, під час аварій чи стабілізаційних відключень.
Для виїздів на природу можна використовувати бензинові/дизельні генератори або сонячні електростанції. Ми рекомендуємо саме їх. Мініелектростанція для походу має широкий спектр переваг, зокрема:
-
достатня потужність, оптимальна для потреб компанії на відпочинку;
-
компактність. Вони важать небагато і мають компактні габарити, легко поміщаються в багажник. Тому з транспортуванням не виникне жодних проблем;
-
екологічність, безпека. Сонячні генератори працюють безшумно, не виділяють вихлопних газів та неприємних запахів;
-
доступність за будь-яких зовнішніх умов. Якщо у вас не буде палива, ви тривалий час будете далеко від цивілізації, то все одно зможете користуватися інноваційною технікою. Все, що потрібно, це сонце.
Ви можете використовувати сонячні генератори, у комплекті з якими йдуть портативні сонячні панелі. Такі моделі використовуються як резервна електрика для економії, адже власна генерація електроенергії від енергії сонця обходитиметься вам абсолютно безкоштовно.
Як вибрати похідний генератор?
Не варто плутати найменший генератор із похідних. Орієнтуватися потрібно не на габарити, а на функціональні можливості та технічні характеристики обладнання. Основні критерії вибору включають:
-
тип. Генератори бувають бензиновими, дизельними чи сонячними. Оптимальний варіант – сонячний, його переваги ми детально описали вище;
-
потужність. Для відпочинку вам не потрібна дуже потужна модель, оскільки мобільні пристрої, ЛЕД-освітлення, найпростіші побутові прилади споживають небагато електрики. Моделі на 1-2 кВт буде більш ніж достатньо;
-
кількість вихідних портів. Визначає, скільки пристроїв ви можете підключати одночасно. Також потрібно враховувати типи вихідних портів, бажано, щоб вони були різними – розетки, автомобільні прикурювачі, USB стандартні та з функцією швидкого заряджання;
-
наявність спеціального адаптера, щоб забезпечити стабільний струм без стабілізаторів напруги;
-
вага, габарити. Для похідних моделей дуже важливо, щоб вони були компактними та з невеликою вагою. Це дозволить без зайвого клопоту і легко транспортувати техніку.
Вартість відіграє також важливу роль, але вона безпосередньо залежатиме від функціональних можливостей, потужності та інших робочих параметрів обладнання. Залежно від моделі, вона може змінюватись в діапазоні від 5 до 50 тисяч гривень. Також важливо звертати увагу на бренд. Вибираючи продукцію від відомих виробників, ви отримуєте певну впевненість у якості та надійності продукції. Хороші відгуки отримала енергогенеруюча техніка компанії FlashFish.
Похідні мінігенератори: особливості догляду
При використанні складного догляду не потрібно. Потрібно регулярно чистити панелі. Пил, бруд та інші забруднення можуть знижувати їхню ефективність. Чищення виконують за допомогою м'якої тканини або губки, просоченої водою або розчином мийного засобу. Пам'ятайте, що сонячні панелі повинні знаходитися під прямим сонячним промінням, щоб забезпечити максимальну ефективність їхньої роботи. Якщо ви використовуєте переносну сонячну панель, розташуйте її так, щоб вона була повернута до сонця. Сонячні панелі можуть пошкодитися під час падіння, ударів або інших фізичних впливів. Тому зберігайте свій сонячний генератор у безпечному місці, де він не зазнаватиме механічних пошкоджень.
Нагадуємо, що купити мінігенератор електрики ви можете у фірмовому інтернет-магазині FlashFish. Доставка охоплює всю територію України (Львів, Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінниця, Хмельницький) та займає до 3 робочих днів.